AJWPSRJWPSR18K152
- Manufacturer Part Number:
- AJWPSRJWPSR18K152
- Manufacturer/Brand:
- JST
- Part of Description:
- JUMPER SJWPSR-21T-P1.0 X2 6"
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
- Color :
- Black
- Contact End :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 6.00" (152.40mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 18 AWG