ASMRSMP22K203
- Manufacturer Part Number:
- ASMRSMP22K203
- Part of Description:
- JUMPER SYM-001/SHF-001 8"
- Length :
- 8.00" (203.20mm)
- Wire Gauge :
- 22 AWG