ASXAMSXA22K254
- Manufacturer Part Number:
- ASXAMSXA22K254
- Manufacturer/Brand:
- JST
- Stock Condition:
- 10
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
- Color :
- Black
- Contact End :
- Socket to Pin
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 10.0" (254.0mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 22 AWG