ASZESZE26K203
- Manufacturer Part Number:
- ASZESZE26K203
- Manufacturer/Brand:
- JST
- Part of Description:
- JUMPER SZE-002T-P0.3 X2 8"
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
- Color :
- Black
- Contact End :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 8.00" (203.20mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 26 AWG