ASSUHSSUH28W51
- Manufacturer Part Number:
- ASSUHSSUH28W51
- Manufacturer/Brand:
- JST
- Part of Description:
- JUMPER SSUH-003T-P0.15 X2 2"
- Manufacturer :
- JST
- Product Category :
- Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
- Color :
- White
- Contact End :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Length :
- 2.00" (50.80mm)
- Product Status :
- Active
- Wire Gauge :
- 28 AWG