FJ-30-D-02.22-4
- Manufacturer Part Number:
- FJ-30-D-02.22-4
- Manufacturer/Brand:
- Samtec, Inc.
- Part of Description:
- 1MM FLEX CABLE JUMPER
- Manufacturer :
- Samtec, Inc.
- Product Category :
- Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
- Cable Type :
- FFC, FPC
- Length :
- 2.220" (56.39mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.157" (4.00mm)
- Number of Conductors :
- 30
- Pitch :
- 0.039" (1.00mm)