FSN-24.25Z-25
- Manufacturer Part Number:
- FSN-24.25Z-25
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity AMP Connectors
- Part of Description:
- CABLE FLXSTRP 25POS 2.54MM 4.25"
- Manufacturer :
- Product Category :
- Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
- Cable Type :
- Flexstrip
- Length :
- 4.250" (107.95mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.125" (3.18mm)
- Number of Conductors :
- 25
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)