LJCA040.XP
- Manufacturer Part Number:
- LJCA040.XP
- Part of Description:
- FUSE AUTO 40A 32VAC/VDC 1PK CARD
- Color :
- Green
- Current Rating (Amps) :
- 40 A
- Size / Dimension :
- 0.571" L x 0.472" W x 0.630" H (14.50mm x 12.00mm x 16.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- 32 V
- Voltage Rating - DC :
- 32 V