BK/MDA-20NX
- Manufacturer Part Number:
- BK/MDA-20NX
- Part of Description:
- FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
- Size / Dimension :
- 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)