02343.15MXF34P
Manufacturer Part Number:
02343.15MXF34P
Part of Description:
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Approval Agency :
CE, CSA, K-MARK, PSE, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage :
100A
Color :
Current Rating (Amps) :
3.15 A
Melting I²t :
29.795
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
5mm x 20mm
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
250 V
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'