023202.5MX125P
Manufacturer Part Number:
023202.5MX125P
Part of Description:
FUSE GLASS 2.5A 125VAC 5X20MM
Approval Agency :
CE, KC, PSE
Current Rating (Amps) :
2.5 A
Melting I²t :
13.875
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
5mm x 20mm
Size / Dimension :
0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
Voltage Rating - AC :
125 V
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'