14-001.5-152FBP
- Manufacturer Part Number:
- 14-001.5-152FBP
- Manufacturer/Brand:
- Aries Electronics, Inc.
- Part of Description:
- CABLE JUMPER 14POS 2.54MM 1.5"
- Manufacturer :
- Aries Electronics, Inc.
- Product Category :
- Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
- Cable Type :
- Ribbon
- Length :
- 1.500" (38.10mm)
- Length - Exposed Ends :
- 0.125" (3.18mm)
- Number of Conductors :
- 14
- Pitch :
- 0.100" (2.54mm)