ANM58-7.5A
- Manufacturer Part Number:
- ANM58-7.5A
- Part of Description:
- FUSE AUTO 7.5A 58VDC BLADE MINI
- Color :
- Brown
- Current Rating (Amps) :
- 7.5 A
- Size / Dimension :
- 0.465" L x 0.157" W x 0.354" H (11.80mm x 4.00mm x 9.00mm)
- Voltage Rating - AC :
- Voltage Rating - DC :
- 58 V