FF3025-AS076-030
- Manufacturer Part Number:
- FF3025-AS076-030
- Manufacturer/Brand:
- Amphenol Communications Solutions
- Part of Description:
- 0.50MM PITCH FFC JUMPER, SAME SI
- Manufacturer :
- Product Category :
- Flat Flex Ribbon Jumpers, Cables
- Cable Type :
- FFC, FPC
- Length :
- 2.992" (76.00mm)
- Length - Exposed Ends :
- Number of Conductors :
- 30
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)