AG60100-BOX
- Manufacturer Part Number:
- AG60100-BOX
- Manufacturer/Brand:
- EC Elettrocanali
- Part of Description:
- WIRE DUCT SLOTTED SCREW 39.37'
- Manufacturer :
- EC Elettrocanali
- Product Category :
- Wire Ducts, Raceways
- Color :
- Gray
- Features :
- Pre-Punched Mounting Holes
- Height :
- 3.937" (100.00mm)
- Length :
- 39.37' (12.00m)
- Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC)
- Mounting Type :
- Screw
- Product Status :
- Active
- Width :
- 2.362" (60.00mm)