EVP10-50-2T-C
- Manufacturer Part Number:
- EVP10-50-2T-C
- Manufacturer/Brand:
- Eaton-Bussmann Electrical Division
- Part of Description:
- Fuse 50A 750VDC FBO 61.90MM HTH