SD15M3S500Z/AA
Manufacturer Part Number:
SD15M3S500Z/AA
Manufacturer/Brand:
Amphenol Positronic
Part of Description:
SD15M3S500Z/AA
Manufacturer :
Amphenol Positronic
Product Category :
Unclassified
Product Status :
Active
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
Related products
Part Manufacturer Stock Description
SD15 SMC Diode Solutions 8,756 TVS ARRAY 15V SOD-323
SD15 MDD 12,000 TVS DIODE 15VWM 24VC SOD323
SD15-01FTG Littelfuse 35,669 TVS DIODE 15VWM 30VC SOD323
SD150R20PC Vishay General Semiconductor – Diodes Division 8,808 DIODE GEN PURP 2KV 150A DO205AC
SD150X Weidmuller 9,614 SURGE PROTECTION
SD1510 Staco Energy Products Co. 6,525 VARIABLE TRANSFORMER 140V 15A