GEN-DR080-P40-S
- Manufacturer Part Number:
- GEN-DR080-P40-S
- Manufacturer/Brand:
- Chip Quik, Inc.
- Part of Description:
- GENERIC DUAL ROW 0.8MM PITCH 40-
- Manufacturer :
- Chip Quik, Inc.
- Product Category :
- Solder Stencils, Templates
- Inner Dimension :
- Material :
- Stainless Steel
- Number of Positions :
- 40
- Outer Dimension :
- Pitch :
- 0.031" (0.80mm)