0022M1961CS3194
- Manufacturer Part Number:
- 0022M1961CS3194
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- COAX CABLE-DATA BUS
- Manufacturer :
- Product Category :
- Coaxial Cables (RF)
- Cable Group :
- Cable Type :
- Twinaxial
- Conductor Strand :
- 19 Strands / 34 AWG
- Features :
- Impedance :
- 100 Ohms
- Jacket (Insulation) Diameter :
- Jacket (Insulation) Material :
- Jacket Color :
- Length :
- Product Status :
- Active
- Shield Type :
- Braid
- Usage :
- Wire Gauge :
- 22 AWG