GA30K5A1IB
Manufacturer Part Number:
GA30K5A1IB
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Measurement Specialties
Part of Description:
DISCRETE 30K OHMS,+/-0.2C FROM 0
Stock Condition:
976
Manufacturer :
Product Category :
NTC Thermistors
B Value Tolerance :
±0.5%
B0/50 :
B25/100 :
B25/50 :
3942K
Length - Lead Wire :
Mounting Type :
Free Hanging
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Bead
Power - Max :
Product Status :
Active
Resistance in Ohms @ 25°C :
30k
Resistance Tolerance :
±0.2°C
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CORD IEC 320-C13 BLACK
    CABLE,RG174,QUICK DISCONN MALE
    QUICK DISCONNECT TO SMB
    CBL 4POS MALE TO WIRE 13'