M270130P46-75R
- Manufacturer Part Number:
- M270130P46-75R
- Manufacturer/Brand:
- Ohmite
- Part of Description:
- RES 75 OHM 130W
- Stock Condition:
- 3
- Manufacturer :
- Ohmite
- Product Category :
- Chip Resistor - Surface Mount
- Composition :
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- Number of Terminations :
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Resistance :
- 75 Ohms