RM1A60A50
- Manufacturer Part Number:
- RM1A60A50
- Part of Description:
- SSR RELAY SPST-NO 50A 42-660V
- Stock Condition:
- 85
- Load Current :
- 50 A
- Voltage - Input :
- 20 ~ 280VAC, 22 ~ 48VDC
- Voltage - Load :
- 42 V ~ 660 V