RM1A48D75
- Manufacturer Part Number:
- RM1A48D75
- Part of Description:
- SSR RELAY SPST-NO 75A 42-530V
- Stock Condition:
- 235
- Load Current :
- 75 A
- Voltage - Input :
- 4 ~ 32VDC
- Voltage - Load :
- 42 V ~ 530 V