G3VM-601G1(TR)
- Manufacturer Part Number:
- G3VM-601G1(TR)
- Part of Description:
- SSR RELAY SPST-NO 70MA 0-600V
- Load Current :
- 70 mA
- On-State Resistance (Max) :
- 60 Ohms
- Package / Case :
- 4-SOP (0.173", 4.40mm)
- Supplier Device Package :
- 4-SOP
- Voltage - Input :
- 1.27VDC
- Voltage - Load :
- 0 V ~ 600 V