G3VM-201G1
Manufacturer Part Number:
G3VM-201G1
Part of Description:
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V
Load Current :
200 mA
On-State Resistance (Max) :
8 Ohms
Package / Case :
4-SOP (0.173", 4.40mm)
Supplier Device Package :
4-SOP
Voltage - Input :
1.15VDC
Voltage - Load :
0 V ~ 200 V
  • Littelfuse
    RELAY SPST-NO/NC 200MA 0-250V
    SSR RELAY SPST-NO 1A 0-40V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V
  • Panasonic
    SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
    SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-60V