G3VM-601DY
- Manufacturer Part Number:
- G3VM-601DY
- Part of Description:
- SSR RELAY SPST-NO 90MA 0-600V
- Stock Condition:
- 141
- Load Current :
- 90 mA
- On-State Resistance (Max) :
- 60 Ohms
- Package / Case :
- 4-SMD (0.300", 7.62mm)
- Supplier Device Package :
- 4-SMT
- Voltage - Input :
- 1.63VDC
- Voltage - Load :
- 0 V ~ 600 V