SM851A1201FP
- Manufacturer Part Number:
- SM851A1201FP
- Manufacturer/Brand:
- Schneider Electric
- Part of Description:
- FLAT-PROFILE ULTRASONIC SENSOR
- Manufacturer :
- Schneider Electric
- Product Category :
- Ultrasonic Receivers, Transmitters
- Beam Angle :
- Frequency :
- 500kHz
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 60°C
- Product Status :
- Obsolete
- Type :
- Voltage - Rated :
- 12 V ~ 24 V