TPS-12-15W
- Manufacturer Part Number:
- TPS-12-15W
- Manufacturer/Brand:
- Tycon Systems, Inc.
- Part of Description:
- 15W 12V SOLAR PANEL
- Stock Condition:
- 165
- Manufacturer :
- Tycon Systems, Inc.
- Product Category :
- Solar Cells
- Current - Short Circuit (Isc) :
- Current @ Pmpp :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Cell (36)
- Power (Watts) - Max :
- 15 W