SD270115
Manufacturer Part Number:
SD270115
Manufacturer/Brand:
Carlo Gavazzi
Part of Description:
SENSOR RLY 115VAC DPDT NAMUR
Manufacturer :
Carlo Gavazzi
Product Category :
Sensor, Transducer Amplifiers
Amplifier Type :
General Purpose
Current - Supply :
1.2 mA
Mounting Type :
DIN Rail
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Output Type :
Relay
Product Status :
Obsolete
Voltage - Supply :
115V