S142CRXA230
Manufacturer Part Number:
S142CRXA230
Part of Description:
PHOTO AMP 1 CH SPDT MULTIPLEX
Current - Supply :
450 mA
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Output Type :
Relay
Voltage - Supply :
230V