S142ARNT230
Manufacturer Part Number:
S142ARNT230
Manufacturer/Brand:
Carlo Gavazzi
Part of Description:
PHOTO AMP 1 CH NPN SPDT
Manufacturer :
Carlo Gavazzi
Product Category :
Sensor, Transducer Amplifiers
Amplifier Type :
General Purpose
Current - Supply :
100 mA
Mounting Type :
Socket
Operating Temperature :
-20°C ~ 50°C
Output Type :
Relay / NPN
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
230V