5B30-06-MB
Manufacturer Part Number:
5B30-06-MB
Manufacturer/Brand:
Analog Devices, Inc.
Part of Description:
PLUG-IN SIGNAL CONDITIONER
Stock Condition:
8
Manufacturer :
Analog Devices, Inc.
Product Category :
Sensor, Transducer Amplifiers
Amplifier Type :
General Purpose
Current - Supply :
30 mA
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output Type :
Analog
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
4.75V ~ 5.25V