D-CT-50M-2.4-OUT-9
- Manufacturer Part Number:
- D-CT-50M-2.4-OUT-9
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- D-CT-50M-2.4-OUT-9 METER
- Stock Condition:
- 65
- Manufacturer :
- Product Category :
- Heat Shrink Tubing
- Color :
- White
- Features :
- Fluid Resistant
- Inner Diameter - Recovered :
- 0.030" (0.76mm)
- Inner Diameter - Supplied :
- 0.094" (2.40mm)
- Length :
- Enter Number of Meters in Order Quantity
- Material :
- Operating Temperature :
- -75°C ~ 135°C