RBEF010020R00KFB00
- Manufacturer Part Number:
- RBEF010020R00KFB00
- Manufacturer/Brand:
- Vishay / Huntington Electric, Inc.
- Part of Description:
- RES CHAS MNT 20 OHM 10% 100W