OMNIDIABP1277
- Manufacturer Part Number:
- OMNIDIABP1277
- Manufacturer/Brand:
- Thomas Research Products
- Part of Description:
- OMNI-BP PASSIVE INFRARED & ACOUS
- Manufacturer :
- Thomas Research Products
- Product Category :
- Proximity/Occupancy Sensors Finished Units
- Color :
- White, Off
- Coverage :
- 450 Square Feet
- Manual Override :
- No
- Mounting Type :
- Ceiling
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Type :
- Logic
- Product Status :
- Active
- Sensor Type :
- Acoustic, Passive Infrared
- Voltage - Supply :
- 100V ~ 277V