J2014001L601B-CC SHELF
- Manufacturer Part Number:
- J2014001L601B-CC SHELF
- Part of Description:
- J2014001L601B, GP100, 3PH-480, 2
- Accessory Type :
- Shelf
- For Use With/Related Products :
- GP100 Rectifiers
Company
- TSV992IYDT Wide bandwidth (20MHz) rail to rail input
News
- TS881ILT Rail-to-rail 0.9V nanopower, push-pull single comparator
- TS880ICT Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain single comparator
- TS883IQ2T Rail-to-rail 0.9V nanopower, open drain dual comparators
- TS884IPT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
- TS884IDT Rail-to-rail 1.1 V nanopower, push-pull quad comparators
|---|---|---|---|
| J201 | onsemi | 8,262 | JFET N-CH 40V TO92-3 |
| J201 TO-92 3L ROHS | Linear Integrated Systems, Inc. | 664 | JFET N-CH 40V 10MA TO92 |
| J201/J | Eaton-Bussmann Electrical Division | 6,482 | JUMPER BARRIER BLK 2POS SPADE |