L6R300D-190-C6
- Manufacturer Part Number:
- L6R300D-190-C6
- Part of Description:
- AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 300W
- Cord Length :
- 47.2" (1.20m)
- Current - Output (Max) :
- 15.78A
- No Load Power Consumption :
- 500mW (Max)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector :
- Rectangular, 6 Position
- Polarization :
- Power (Watts) :
- 300 W
- Size / Dimension :
- 10.00" L x 4.57" W x 1.85" H (254.0mm x 116.0mm x 47.0mm)
- Standard Number :
- Voltage - Input :
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output :
- 19V