ALANM10001-9J01DT
Manufacturer Part Number:
ALANM10001-9J01DT
Height - Seated (Max) :
0.189" (4.80mm)
Inductance :
200µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.632" L x 0.394" W (16.05mm x 10.00mm)