ALANM10001-9J00DT
Manufacturer Part Number:
ALANM10001-9J00DT
Manufacturer/Brand:
Abracon
Part of Description:
10/100/1000 BASE-T SMD XFMR
Manufacturer :
Abracon
Product Category :
Pulse Transformers
ET (Volt-Time) :
Height - Seated (Max) :
0.189" (4.80mm)
Inductance :
200µH
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.632" L x 0.394" W (16.05mm x 10.00mm)