ALANM10001-9J10ET
Manufacturer Part Number:
ALANM10001-9J10ET
Height - Seated (Max) :
0.189" (4.80mm)
Inductance :
200µH
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.632" L x 0.394" W (16.05mm x 10.00mm)