ALANM10001-9J01ET
- Manufacturer Part Number:
- ALANM10001-9J01ET
- Manufacturer/Brand:
- Abracon
- Part of Description:
- 10/100/1000 BASE-T SMD XFMR
- Manufacturer :
- Abracon
- Product Category :
- Pulse Transformers
- ET (Volt-Time) :
- Height - Seated (Max) :
- 0.189" (4.80mm)
- Inductance :
- 200µH
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.632" L x 0.394" W (16.05mm x 10.00mm)