CR4210-200
- Manufacturer Part Number:
- CR4210-200
- Part of Description:
- SENSOR CURRENT XFMR 200A AC
- Accuracy :
- ±0.5%
- Current - Sensing :
- 200A
- Frequency :
- 50Hz ~ 400Hz
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 60°C
- Output :
- Ratiometric, 0 V ~ 5 V