ST4-20B14
- Manufacturer Part Number:
- ST4-20B14
- Current - Output (Max) :
- Parallel 600mA, Series 300mA
- Height - Seated (Max) :
- 33.27mm
- Size / Dimension :
- 41.40mm L x 33.27mm W
- Voltage - Primary :
- 115V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 10V, Series 20V