21-SA-SE-12
- Manufacturer Part Number:
- 21-SA-SE-12
- Manufacturer/Brand:
- Excelta
- Part of Description:
- TWEEZERS - 1 STAR 12" STRAIGHT S
- Stock Condition:
- 11
- Manufacturer :
- Excelta
- Product Category :
- Tweezers
- Features :
- Anti-Magnetic, Serrated
- Length - Overall :
- 12.00" (304.8mm)