15A.C.N.0.ITU
- Manufacturer Part Number:
- 15A.C.N.0.ITU
- Manufacturer/Brand:
- Ideal-tek
- Part of Description:
- ESD CUTTING TWEEZERS 15A.N 4.72"
- Stock Condition:
- 5
- Manufacturer :
- Ideal-tek
- Product Category :
- Tweezers
- Features :
- ESD Safe
- Length - Overall :
- 4.72" (119.9mm)
- Material :
- Carbon Steel
- Pattern Number :
- 15A