ARD5004H
Manufacturer Part Number:
ARD5004H
Manufacturer/Brand:
Panasonic
Part of Description:
ARD COAXIAL SWITCH
Manufacturer :
Panasonic
Product Category :
RF Switches
Circuit :
SPDT
Features :
Frequency Range :
26.5GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.8dB (max)
Isolation :
55dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
P1dB :
Package / Case :
Module, Pin Contacts
Product Status :
Active
RF Type :
Cellular
Supplier Device Package :
Test Frequency :
26.5GHz
Topology :
Voltage - Supply :
4.5V
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CONDUCTIVE TUBE JOINT NOZZLE
    5M CABLE FOR ER-V
    CONTROLLER AREA IONIZER ER-X
    CABLE WITH CONNECTOR LENGTH 9M
    DISCHARGE NEEDLE UNIT FOR ER-Q
Catalog related products
  • Analog Devices, Inc.
    IC RF SWITCH SPDT 2.7GHZ 6DFN
  • MACOM Technology Solutions
    IC RF SWITCH SPDT 20GHZ