SS-1/2D26MM
Manufacturer Part Number:
SS-1/2D26MM
Manufacturer/Brand:
Ampco Safety Tools
Part of Description:
SOCKET STD 1/2D 26MM
Stock Condition:
4
Manufacturer :
Ampco Safety Tools
Product Category :
Sockets, Socket Handles
Drive Size :
1/2"
Features :
Length :
1.50" (38.0mm)
Product Status :
Active
Size :
26mm
Tip Type :
6 Point Socket
Tool Type :
Socket, Impact
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    INSULATED EXTENSION BAR 3/8"D
    KIT 4 PIECE TOOL KIT
    KIT 6 PIECE TOOL KIT
    WRENCH HEX KEY 3/32"
    WRENCH HEX KEY 2.5MM