SS-1/2D23MM
- Manufacturer Part Number:
- SS-1/2D23MM
- Manufacturer/Brand:
- Ampco Safety Tools
- Part of Description:
- SOCKET STD 1/2D 23MM
- Stock Condition:
- 4
- Manufacturer :
- Ampco Safety Tools
- Product Category :
- Sockets, Socket Handles
- Drive Size :
- 1/2"
- Features :
- Length :
- 1.50" (38.0mm)
- Product Status :
- Active
- Size :
- 23mm