R570113000
- Manufacturer Part Number:
- R570113000
- Part of Description:
- SP2 R N12 F 28 P
- Stock Condition:
- 7
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 12.4GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 0.5dB (max)
- Isolation :
- 60dB (min)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Test Frequency :
- 12.4GHz
- Topology :
- Voltage - Supply :
- 24V ~ 30V