R585F12500
Manufacturer Part Number:
R585F12500
Manufacturer/Brand:
Radiall USA, Inc.
Part of Description:
SPDT TERMINATED RAMSES SMA 26.5G
Manufacturer :
Radiall USA, Inc.
Product Category :
RF Switches
Circuit :
SPDT
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 26.5GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.7dB (max)
Isolation :
55dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
P1dB :
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Test Frequency :
26.5GHz
Topology :
Voltage - Supply :
10.2V ~ 13V
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    PACK OF 50 OPTICAL FACE CLEANING
    CBL ASSY MMT JACK RG178 7.874"
    BAN2 U-LINK SPL AMD BLUE D12MM
    BANANA / BAN2 U-LINK SPL AMD GRE
    BANANA / BAN2 U-LINK SPL AMD RED
Catalog related products
  • Analog Devices, Inc.
    IC RF SWITCH SPDT 2.7GHZ 6DFN
  • MACOM Technology Solutions
    IC RF SWITCH SPDT 20GHZ